Katarzyna Szebesta

Jestem absolwentką Akademii Wychowanie Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia oraz absolwentką Akademii Podologii w Katowicach. Ponad 20 lat pracuje w zawodzie fizjoterapeuty oraz ortopodologa. Doświadczenie zdobywałam wśród najlepszych specjalistów z dziedziny ortopedii na Śląsku w Klinice Chirurgii Endoskopowej w Żorach. Od kilku lat prowadzę własny gabinet, specjalizujący się w diagnostyce biomechanicznej stóp, kończyn dolnych i kręgosłupa.

Przeprowadziłam ponad 2 tysiące badań stóp oraz wykonałam ponad tysiąc indywidualnych wkładek ortopedycznych. Ukończyłam wiele szkoleń i warsztatów z zakresu ortopedii, biomechaniki narządu ruchu, fizjoterapii oraz podologii. Współpracuję ze specjalistami ortopedii, chirurgii naczyń, diabetologii, podologii zabiegowej i fizjoterapii dziecięcej.

Ukończyłam kurs terapii FSM (Frequency Specific Microcurrent) dr Carolyn McMakin, Terapie  wykorzystuję w holistycznym podejściu do każdego Pacjenta. Pełna empatii, ciekawa świata. Inspirują mnie ludzie z dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do życia.